image

Jestem architektem wnętrz

Jako magister sztuki, profesjonalnie zajmuję się projektowaniem wnętrz. Studiowałam na Akademii Sztuk Pięknych, najpierw na I stopniu w Gdańsku, potem na II stopniu w Krakowie. Dzięki temu zdobyłam wrażliwość estetyczną, artystyczną, ale także cały warsztat techniczny do tego, aby każdy projekt stworzyć w sposób niepowtarzalny.

image

Jestem otwarta na nowe możliwości

Pochodzę z małej miejscowości na krańcu Polski, ale ciągle rozszerzam swoje horyzonty. Już jako licealistka wybrałam szkołę poza swoim miejscem zamieszkania, a studiować zaczęłam na drugim końcu Polski. Po studiach sama wyjechałam za granicę gdzie założyłam rodzinę. Każda przeciwność losu jest dla mnie jak nowe wyzwanie od losu, któremu chętnie stawiam czoła.

image

Jestem artystką i profesjonalistką

Dusza artystyczna, zamiłowanie do  sztuki i kreatywnego tworzenia „pięknych” rzeczy są podstawą do oryginalnego i nieszablonowego podejścia do każdego projektu. Szukam zawsze nowych rozwiązań i nie zadowala mnie proste rozwiązanie. Jednocześnie jako totalna profesjonalistka potrzebuję dopracować każdy najdrobniejszy szczegół. Każdy problem jest dla mnie wyzwaniem.

Profesjonalnie zaprojektuję wnętrze dla Ciebie